Nowa edycja konkursu
30 maja w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs filmowy, którego celem było nakręcenie kilkuminutowego filmu w języku angielskim w konwencji westernu. Udział w konkursie wzięło pięć zespołów z bydgoskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Młodzież zebrała się w specjalnie na tę okoliczność stworzonej sali kinowej, gdzie obejrzała projekcje wszystkich filmów. Podczas przerwy na obrady jury, można było w świetlicy zamienionej na kawiarenkę, napić się i poczęstować ciastkami. W składzie jury znalazł się pan Remigiusz Zawadzki z Pracowni Filmowej przy MCK, pani dr Maria Walat z UKW, pan Jan Dopierała z Rady Osiedla Okole i pani Wicedyrektor ZSM nr 1– Joanna Komorowska. Zwyciężył film przygotowany przez uczniów z Gimnazjum nr 33 pt. „ Crusaders in The Wild West”, II miejsce zajął film uczniów z Zespołu Szkół Chemicznych pt. „ Revenge”, a trzecie miejsce przypadło Gabrieli Jaworskiej (klasa I bim) i Adrianowi Gwizdale (klasa III cm), czyli uczniom naszej szkoły, za film ”Susana”. Gabriela Jaworska dodatkowo została wyróżniona za najlepsze posługiwaniem się językiem angielskim. Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu w przyszłym roku.

Organizator: Joanna Grymuza

Zapraszamy uczestników na galę finałową konkursu, która odbędzie się w dniu 30 maja 2017 roku w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 o godzinie 11:00.

Zapraszamy do wzięcia udziału w III międzyszkolnym konkursie filmowym "Film Project" polegającym na nakręceniu 5 minutowego filmu w języku angielskim. W tegorocznej edycji konkursu film ma być utrzymany w konwencji westernu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia 2017 roku.
Zgłoszenia i filmy należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy.
Termin dostarczenia prac (na pamięci USB) mija 22 maja 2017 roku.
Finał konkursu odbędzie się 30 maja 2017 roku w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1.

Regulamin konkursu i załączniki do pobrania tutaj.

realizacja serwisu: Marcin Miśkowiak    Odwiedziny: 1129